Nagranie webinaru

Autentyczność i empatia

5 października 2021

Prowadząca:

Magdalena Malinowska
Certyfikowana trenerka NVC

Jak być sobą i jednocześnie mieć empatię dla innych?

Jak dbać o swoje granice nie raniąc innych?

Jak wysłuchać osoby, z którymi się nie zgadzam, i nie zatracić własnej integralności?

Czy czasem pojawiają się w Tobie tego typu pytania?

Jeśli tak, to serdecznie zapraszam do obejrzenia webinaru, podczas którego opowiadam, jak zadbać o te dwie jakości w swoim życiu.

Mam nadzieję, że po obejrzeniu tego nagrania Porozumienie bez Przemocy przestanie Ci się kojarzyć z byciem miłą osobą, która nigdy nie ocenia innych i zawsze stawia potrzeby najbliższych na pierwszym miejscu. Pokażę Ci jak empatia i szczerość oraz dbanie zarówno o potrzeby innych jak i swoje, mogą iść ze sobą w parze.

Informacje praktyczne

  • Cena: 29 zł
  • Czas trwania webinaru: 44 minuty
  • Oprócz dostępu do nagrania otrzymasz plik PDF z prezentacją
  • Nie ma możliwości pobrania video na swój komputer.
  • Nagranie jest dostępne na platformie online Empathic Way. Będziesz mieć do niej dostęp w dowolnym czasie i z dowolnego komputera/telefonu minimum przez rok. Wymaga to posiadania konta na platformie (jeśli go nie masz, utworzy się automatycznie przy składaniu zamówienia) i zalogowania się.

Co mówią uczestnicy webinaru?

Webinar „Autentyczność i empatia” był dla mnie bardzo przydatny.  Pozwolił mi lepiej osadzić się w empatii.

Małgorzata

Bardzo dziękuję za rozróżnienie po co empatia jest a po co nie jest!

Bardzo dziękuję za miłą i rzeczową prelekcję!

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Empathic Way

Magdalena Malinowska

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Prowadzę firmę Empathic Way (www.empathicway.pl), w ramach której pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) w firmach, organizacjach pozarządowych oraz w relacjach z bliskimi. Współtworzę także Empathic Way Europe (www.empathiceurope.com), które szerzy NVC po angielsku na całym świecie.
Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych kontaktów z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na szkolenia, podczas których pomogę przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty.