Bezpłatny webinar

Piękno Twoich potrzeb

19 września 2021, godz. 18:00-19:00

Prowadząca:

Magdalena Malinowska-Berggren
Certyfikowana trenerka NVC

Czy dostrzegasz piękno swoich potrzeb?

Czy czerpiesz radość z ich zaspokajania?

Jeśli czasem przychodzi Ci to z trudem i zdarza Ci się traktować swoje potrzeby z rezerwą, zapraszam na bezpłatny webinar, podczas którego podzielę się z Tobą swoją wiedzą i doświadczeniem w temacie potrzeb.

Dowiesz się, czym są potrzeby w Porozumieniu bez Przemocy (NVC), czym się różnią od strategii oraz jak dbać o to, na czym Ci najbardziej zależy.

Webinar organizuję w ostatnim dniu wyzwania „Jedna rzecz dziennie dla Twoich potrzeb” i serdecznie zapraszam zarówno osoby, które w nim uczestniczą, jak i pozostałe.

 

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać powyżej!

Informacje praktyczne

  • Kiedy:

19 września 2021, godz. 18:00-19:00

  • Jak:

Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć udział, potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania.

Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się i potwierdzeniu dołączenia do mojego newslettera (sprawdź SPAM i folder OFERTY!).

  • Nagrywanie:

To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić.

Planuję dodać to nagranie do moich płatnych produktów oraz wykorzystywać je do celów marketingowych umieszczając w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, strona internetowa, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.

Prowadząca:

Magdalena Malinowska Empathic Way

Magdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.
Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty. Strona: www.empathicway.pl