Darmowy webinar

NVC Dance Floors po polsku

11 maja 2021, godz. 19:00-20:00

Prowadzące:
Beata Kosiacka i Magdalena Malinowska

.

Lubisz poznawać nowe narzędzia do rozwijania swoich kompetencji?

√ Intryguje Cię nazwa „Dance Floors”?

11 maja o 19.00 zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy, czym są NVC Dance Floors, kto je stworzył, jaki jest ich cel oraz jakie procesy NVC są w tej chwili dostępne.

Dowiesz się, jak z nich korzystać i na co warto zwrócić uwagę. Planujemy też praktyczne mini-ćwiczenie

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać powyżej.

Dzięki grupie osób, które wolontariacko podjęły się przetłumaczenia Dance Floors na język polski (Magdalena Malinowska, Brygida Dynisiuk, Beata Kosiacka oraz Justyna Owsińska na etapie planowania), narzędzie to może być szerzej wykorzystywane w naszym kraju. Chcemy by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało :).

Jeśli chcesz sprawdzić, jak te procesy działają i jak wspierają integrację Porozumienia bez Przemocy, zapraszamy już dziś na nasze szkolenie NVC Dance Floor – Proces „Tak/Nie”, dotyczące podejmowania decyzji w zgodzie ze sobą. Spotkamy się trzy razy: 1, 8 i 15 czerwca 2021 w godz. 18:30-21:00. Zapisz się TUTAJ.

Informacje praktyczne

 

  • Kiedy:

11 maja 2021, godz. 19:00-20:00

  • Jak:

Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania.

Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się (sprawdź SPAM!).

  • Nagrywanie:

To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić.

Planujemy wykorzystywać to nagranie do celów marketingowych i umieścić je w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, nasze strony, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.

Zapisz się już teraz!

.

Prowadzące:

Beata Kosiacka Babska Dżungla

Beata Kosiacka

Certyfikowana trenerka NVC, coach PCC ICF, mediatorka, certyfikowana trenerka FRIS®
Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji NVC dla studentów na wydziale Pedagogiki UW, a także dla organizacji, zespołów, różnych grup zawodowych i osób prywatnych.
W pracy coachingowej wspiera osoby indywidualne w odważnym stawianiu celów i realizowaniu ich w zgodzie ze swoimi wartościami, a parom w konflikcie pomaga odnaleźć najlepszą drogę do pokojowego rozwiązania problemu.
Od 2010 r. prowadzi własną działalność www.BabskaDzungla.pl
Magdalena Malinowska Empathic Way

Magdalena Malinowska

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.
Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty. Strona: www.empathicway.pl