Darmowy webinar

NVC Dance Floors po polsku

11 maja 2021, godz. 19:00-20:00

Prowadzące:
Beata Kosiacka i Magdalena Malinowska-Berggren

Lubisz poznawać nowe narzędzia do rozwijania swoich kompetencji?

√ Intryguje Cię nazwa „Dance Floors”?

11 maja o 19.00 zapraszamy na webinar, podczas którego opowiemy, czym są NVC Dance Floors, kto je stworzył, jaki jest ich cel oraz jakie procesy NVC są w tej chwili dostępne.

Dowiesz się, jak z nich korzystać i na co warto zwrócić uwagę. Planujemy też praktyczne mini-ćwiczenie

Webinar jest bezpłatny, wystarczy się zapisać powyżej.

Dzięki grupie osób, które wolontariacko podjęły się przetłumaczenia Dance Floors na język polski (Magdalena Malinowska-Berggren, Brygida Dynisiuk, Beata Kosiacka oraz Justyna Owsińska na etapie planowania), narzędzie to może być szerzej wykorzystywane w naszym kraju. Chcemy by jak najwięcej osób się o tym dowiedziało :).

Jeśli chcesz sprawdzić, jak te procesy działają i jak wspierają integrację Porozumienia bez Przemocy, obejrzyj nagranie tego webinaru.

Informacje praktyczne

 

  • Kiedy:

11 maja 2021, godz. 19:00-20:00

  • Jak:

Spotkamy się przy użyciu aplikacji ZOOM, która umożliwia wszystkim uczestnikom widzenie się i słyszenie. Aby wziąć potrzebny Ci będzie komputer/smartfon z dostępem do internetu, kamerą i mikrofonem. Przygotuj sobie również coś do pisania.

Link do spotkania oraz instrukcję, jak do niego dołączyć, otrzymasz po zapisaniu się (sprawdź SPAM!).

  • Nagrywanie:

To spotkanie będzie nagrywane i udostępnione pod warunkiem, że jakość będzie satysfakcjonująca. Dołącz na żywo, by go nie przegapić.

Planujemy wykorzystywać to nagranie do celów marketingowych i umieścić je w różnych miejscach, takich jak YouTube, Facebook, nasze strony, itp. Jeśli nie chcesz być na nagraniu, miej wyłączoną kamerę i mikrofon przez cały czas trwania webinaru.

Prowadzące:

Beata Kosiacka Babska Dżungla

Beata Kosiacka

Certyfikowana trenerka NVC, coach PCC ICF, mediatorka, certyfikowana trenerka FRIS®
Prowadzi warsztaty z zakresu komunikacji NVC dla studentów na wydziale Pedagogiki UW, a także dla organizacji, zespołów, różnych grup zawodowych i osób prywatnych.
W pracy coachingowej wspiera osoby indywidualne w odważnym stawianiu celów i realizowaniu ich w zgodzie ze swoimi wartościami, a parom w konflikcie pomaga odnaleźć najlepszą drogę do pokojowego rozwiązania problemu.
Od 2010 r. prowadzi własną działalność www.BabskaDzungla.pl
Magdalena Malinowska Empathic Way

Magdalena Malinowska-Berggren

Jestem certyfikowaną trenerką Porozumienia bez Przemocy (certyfikat CNVC, USA). Wspieram w budowaniu satysfakcjonującego życia i dobrych relacji, prywatnych i zawodowych, poprzez szkolenia indywidualne i grupowe pogłębiające umiejętność skutecznej komunikacji. Inspiruję do szczerego dawania informacji zwrotnych oraz otwartości na perspektywę innych osób. Pomagam we wdrażaniu Porozumienia bez Przemocy (NVC) m.in. w związkach, firmach i w organizacjach pozarządowych.
Pracuję głównie z osobami, które pragną czerpać radość i spełnienie z autentycznych relacji z innymi. Chcą doświadczać życia we wszelkich jego aspektach, nie boją się wyzwań oraz mają odwagę poznawać siebie i innych.
Jeśli jesteś jedną z takich osób, to zapraszam na moje warsztaty oraz szkolenia indywidualne i sesje coachingowe podczas których pomagam przekuć teorię w praktykę. Zachęcam do małych kroków, których ostatecznym rezultatem są namacalne efekty. Strona: www.empathicway.pl